Referencie čitateľov

TU nájdeš názory iba tých, ktorí už e-book stihli prelúskať. Pridáš sa k nim?

5,0

(Hodnotili 31 užívatelia)

 • 5
  31x
 • 4
  0x
 • 3
  0x
 • 2
  0x
 • 1
  0x

Vladimír Juroško

jurosko.sk

Ebook je výborná ucelená príručka pre začínajúcich, ale aj pokročilých. Prakticky vysvetľuje všetky potrebné info k začatiu online podnikania. Tento ebook a online sekcia mi významne pomohli pri budovaní môjho blogu o WordPress. Vďaka Peťo!

Petr Mikyska

www.hrackymatej.cz

Pro mně jako začátečníka je e-book vynikajícící rádce. Při čtení mě napadají nové a nové možnosti, které se snažím zapojit do svého plánu. Našel jsem si velmi těžkou niku, dětské stavebnice. A teď budu budovat zarabajuci web. Děkuji za velmi dobré rady. Petr

Default Avatar

Lukáš

Tak v prvom rade sa chcem poďakovať tebe Peter za tvoju snahu a úsilie ktoré si vložil do tohto e-booku. Čo sa týka obsahu tak je nabitý kopcom informácií ktoré mi spravili ešte väčší obraz o affiliate marketingu ako som mal. E-book som už celý prečítal jeden krát a začínam po druhý, ale teraz už idem prenášať všetky informácie do praxe. Takže na záver môžem povedať, že cena e-booku neni z ďaleka taká cenná ako sú informácie v ňom. Kto má snahu a úsilie niečo dosiahnuť tak tomu môžem určite odporučiť a ktomu môžte rátať s Petrovou ochotnou pomocou.

Default Avatar

Kuba Salek

www.testymixeru.cz

Vynikající kniha od vynikajícího člověka, který affiliate marketingu opravdu rozumí. E-book je kuchařkou, která vás vede krok za krokem k uvaření opravdové specialitky - tedy webu, který je funkční a schopný přinášet zisky. Obsah knihy ještě více do detailu rozebírá kurz www.autoritativnyweb.sk a videa v členské sekci, která ukazují, jak přesně při tvorbě postupovat. Knihu určitě doporučuji všem začátečníkům i pokročilým, kteří hledají spolehlivý a funkční zdroj TOP informací.

Peter

​ Petrova kniha ma veľmi milo prekvapila. Čo oceňujem najviac, je úprimná snaha pomôcť čitateľovi. Je cítiť, že kniha bola napísaná preto aby preniesol svoje know-how a nie len preto aby napísal knihu.

Daniel Výcha

http://www.muzizenam.sk/

Zakúpil som e-book. Pôvodne som s ním váhal, lebo som si myslel, že stojí o 100€ viac. Avšak povedal som si, že mi určite dá veľa informácii. Bol by som teda ochotný zaň zaplatiť aj o 100€ viac a neľutoval by som to. O affiliate som pred tým vedel iba málo. Stránku som mal hotovú za 3 hodiny. Avšak po prečítani a následnom pozretí videí som sa do toho pustil "vážne". Landing page robím už druhý deň a som asi v polovici. Veľmi mi pomohli aj rady, ktoré som dostal od Petra, keď som mu napísal. E-book teraz používam ako príručku. Mám ho stále otvorený a podľa neho robím, keď potrebujem pozriem doň. Podľa rád z neho dorábam landing page, ostatné stránky. mám publikovaných 7 článkov z 10, ktoré potrebujem, aby som mohol začať získavať návštevnosť. Rád by som tento e-book odporučil, ale nemožem - nechcem si robiť konkurenciu :) Samozrejme žartujem, kto chce začať - povinné čítanie a pozeranie.

Default Avatar

Ivan

Super kniha.Mne ako zaciatocnikovi ukazala jasnu cestu.Citam ju zatial iba po sekciach ktore sa hned snazim aplikovat do praxe.Kupa knihy je rozhodne dobra investicia...

Default Avatar

Lubos

Všetko to podstatné už bolo povedané. A ja hovorím, že je perfektný, fantastický.

Default Avatar

Daniel

https://damedarcek.sk/

,,Zarábajúci web,, od Petra je jednoduchý a praktický návod na vybudovanie internetového projektu. Všetko sa dá aplikovať priamo do praxe a to je super. Veľkým prínosom sú videá ktoré sú jasné stručné a kvalitne spracované či už po vizuálnej alebo obsahovej stránke. Za mňa Super!!!

Dominik Bartoš

www.nakupnyporadca.eu

Ebook je jedna praktická rada za druhou. Najväčším prínosom pre mňa boli bonusy a videá z členskej sekcie.

Podeľ sa o názor aj ty:

Hodnotenie (5 je najviac)

Pohlavie: