Referencie čitateľov

TU nájdeš názory iba tých, ktorí už e-book stihli prelúskať. Pridáš sa k nim?

5,0

(Hodnotili 26 užívatelia)

 • 5
  26x
 • 4
  0x
 • 3
  0x
 • 2
  0x
 • 1
  0x

Daniel Výcha

http://www.muzizenam.sk/

Zakúpil som e-book. Pôvodne som s ním váhal, lebo som si myslel, že stojí o 100€ viac. Avšak povedal som si, že mi určite dá veľa informácii. Bol by som teda ochotný zaň zaplatiť aj o 100€ viac a neľutoval by som to. O affiliate som pred tým vedel iba málo. Stránku som mal hotovú za 3 hodiny. Avšak po prečítani a následnom pozretí videí som sa do toho pustil "vážne". Landing page robím už druhý deň a som asi v polovici. Veľmi mi pomohli aj rady, ktoré som dostal od Petra, keď som mu napísal. E-book teraz používam ako príručku. Mám ho stále otvorený a podľa neho robím, keď potrebujem pozriem doň. Podľa rád z neho dorábam landing page, ostatné stránky. mám publikovaných 7 článkov z 10, ktoré potrebujem, aby som mohol začať získavať návštevnosť. Rád by som tento e-book odporučil, ale nemožem - nechcem si robiť konkurenciu :) Samozrejme žartujem, kto chce začať - povinné čítanie a pozeranie.

Default Avatar

Ivan

Super kniha.Mne ako zaciatocnikovi ukazala jasnu cestu.Citam ju zatial iba po sekciach ktore sa hned snazim aplikovat do praxe.Kupa knihy je rozhodne dobra investicia...

Default Avatar

Lubos

Všetko to podstatné už bolo povedané. A ja hovorím, že je perfektný, fantastický.

Default Avatar

Daniel

https://damedarcek.sk/

,,Zarábajúci web,, od Petra je jednoduchý a praktický návod na vybudovanie internetového projektu. Všetko sa dá aplikovať priamo do praxe a to je super. Veľkým prínosom sú videá ktoré sú jasné stručné a kvalitne spracované či už po vizuálnej alebo obsahovej stránke. Za mňa Super!!!

Dominik Bartoš

www.nakupnyporadca.eu

Ebook je jedna praktická rada za druhou. Najväčším prínosom pre mňa boli bonusy a videá z členskej sekcie.

Luke Dudič

www.librum.sk

Ja sa venujem tvorbe webov len niekoľko mesiacov a za tú dobu som sa toho naučil skutočne veľa, je to však len kvapkou v mori z toho, čo by mal človek v tomto obore vedieť. Ako väčšina ľudí som prehľadával fóra, čítal si články a často prosil o radu skúsenejších blogerov aj affiliate publisherov, ktorí toho o WordPresse vedeli skutočne veľa. Dosť mi pomohla aj kniha Super affiliate academy, ktorú som dostal zdarma od affiliate siete Dognet. Pomaly som si staval svoj prvý web, skúšal, učil sa a vždy keď som vyriešil jeden problém, objavil sa ďalší. Premýšľal som ako web vylepšiť, ako získať návštevnosť a samozrejme, ako z toho aj niečo „vyťažiť“. Neskôr som svoju "prvotinu" opustil a venoval sa blogu Librum.sk a iným ( dnes je to mesiac od založenia ). Kniha Petra Chodelku mi prišla cenovo tak akurát, ale nečakal som, že mi tak veľmi pomôže. Pre začiatočníkov je to skutočne ( ako píšem v recenzii na jeho knihu ) Affiliate starter pack :D Taktiež by som rád vyjadril svoj neskrývaný obdiv k tomuto človeku, ktorý je pre mňa vzorom. Odporúčam ju každému začiatočníkovi a v prípade záujmu sa môžete pozrieť na moju recenziu tejto knihy. http://www.librum.sk/peter-chodelka-zarabajuci-web/

Default Avatar

Robo Ries

www.ebaby.sk

Petrov e-book je plný informácií z oblasti, v ktorej som nováčikom. Takže čítanie bolo pomalé a so silnou podporou webu :) V každom prípade je tento e-book napísaný ako veľmi sumárna zbierka vecí z danej problematiky, plus veľa osobných skúseností a rád. Čo je super. Lebo neviem kde inde by sa človek dostal k podobne rozsiahlemu súboru informácií.

Michal Káčer

www.budky.sk

E-book som prečítal v mobile počas kočíkovania mojej malej dcéry v priebehu troch víkendov. Je napísaný veľmi jasne a prehľadne. Pre mňa mali najväčší prínos kapitoly o výbere témy, online marketingu a bonusová prípadová štúdia. Zároveň je super, že Peter pokračuje v odovzdávaní svojich vedomostí aj prostredníctvom videí v klientskej zóne na jeho web stránke. Investované peniaze za e-book neľutujem a odporúčam zakúpiť každému, kto sa snaží podnikať prostredníctvom Internetu. Skutočne sa dá vďaka nemu zabrániť začiatočníckym chybám a zvýšiť si tak šancu na úspech v online biznise.

Default Avatar

Daniel

Tento e-book vrele doporučujem každému aj tým ktorý budujú web čisto len ako hobby. Je tam komplex informácii čo potrebujete vedieť. Ja som nadmierne spokojný a jedno čo nájdete je autor ktorý vám naďalej pomôže a neodignoruje. Takže v skratke super e-book, super človek takže do toho.

Default Avatar

Jakub Výborný

Bull Fit

Co se týče affiliate systému, tak jsem úplný začátečník a neměl jsem o tom žádnou představu. Po zakoupení a přečtení e-booku, už jsem v obraze a hned mě napadl projekt, který bych mohl realizovat. Navíc velkou chválu na Petera (autora). Vzhledem k tomu, že mám pořád nějaké dotazy, tak on mi vždycky ochotně odpoví. To je obrovské plus.. Všem kdo má zájem o affiliate, tak vřele doporučuji, nejsou to jen všeobecné věci, ale reálný návod, jak postavit celý web. SUPER!!!

Podeľ sa o názor aj ty:

Hodnotenie (5 je najviac)

Pohlavie: